Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-3%

Znížená!
Interiérové ​​posuvné dvere Melanie 80 V

Interiérové ​​posuvné dvere Melanie 80 V

182 €188 €

Dodanie:

do 10 pracovných dní

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Posuvné dvere Melanie 80 V budú skvelou náhradou za tradičné dvere, ktoré zvyčajne zaberajú príliš veľa miesta. Tento model je prispôsobený dverovým otvorom do šírky 80 cm, prispôsobiteľný každému usporiadaniu.

Posuvné dvere sú k dispozícii v niekoľkých farebných prevedeniach, ktoré uspokoja milovníkov klasického i extravagantnejšieho usporiadania.

Melanie 80 V sú vyrobené výlučne z laminovanej dosky s vložkami z lesklého štítka. Posuvné dvere sú vybavené samozatváracou klapkou, ktorá zabraňuje nárazom pri zatváraní.

Rozmery dverí prispôsobené pre steny do šírky 80 cm:

 • šírka: 86 cm,
 • výška: 205 cm

Rozmery krytu:

 • šírka: 205 cm,
 • výška: 10 cm

Prevedenie:

 • dvere vyrobené z najkvalitnejších materiálov,
 • možno namontovať na ľavú alebo pravú stranu (univerzálne dvere),
 • doska s hrúbkou 16 mm,
 • masívna hliníková rukoväť (dĺžka: 28 cm),
 • posuvný systém ložísk LAGUNA,
 • vodorovné strieborné pruhy vpredu,
 • rýchla a ľahká montáž,
 • samozatváracie zariadenie, zabraňuje nárazom pri zatváraní - je súčasťou balenia

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 1

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
31.07.2020

Ela

Samotné dvere sú krásne! Milujem ich!

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať