Do Vánoc Nové

Nábytok do predsiene Caleb IV

Nábytok do predsiene Caleb IV

270 €

Dodanie:

5-8 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Moderný predsieňový nábytok Caleb IV perfektne zapadá do vchodu paneláka i do rodinného domu. Kombinácia zásuvky a regálu je skvelým priestorom pre topánky, papuče a šikovné športové potreby.

Ak chcete zvýšiť funkčnosť nábytku, môžete na dosku umiestniť držiak na kľúče, poštovú schránku alebo nabíjaciu stanicu.

Na druhej strane panel s policami zavesenými na stene je priestorom venovaným dekoratívnym doplnkom. Na každú z políc si môžete poukladať drobnosti a zrkadlá obsiahnuté v súprave vám pomôžu pripraviť sa na nový deň.

Rozmery:

Panel s dvoma policami a dvoma zrkadlami 07: šírka: 100 cm, výška: 100 cm, hĺbka: 20 cm,

Zásuvka a knižnica s dvoma policami 08: šírka: 100 cm, výška: 80 cm, hĺbka: 30 cm

Prevedenie:

  • korpus a predok: laminovaná doska s hrúbkou 16 mm a 22 mm,
  • okraj z PVC,
  • GTV pánty,
  • žiadne kľučky: dvere sa otvárajú pomocou „push to open“,
  • súčasťou sú montážne súčiastky pre stenu

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať