Do Vánoc

Vysoký regál Bota M 13

Vysoký regál Bota M 13

196 €

Dodanie:

5-8 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Vysoký regál Bota M 13 je modrený kus nábytku. Charakteristickým rysom regálu je jeho rozdelenie na otvorenú časť - početné police rôznych veľkostí a uzavretú časť - dve skrinky.

Dekoratívnym detailom police sú dve úchytky, vyrobené z kovu, dostupné v hliníkovej farbe. Je tiež potrebné zdôrazniť, že knižnica môže byť kombinovaná s inými prvkami z kolekcie Bota, čím sa vytvorí súvislá súprava, napríklad pre dospievajúcu izbu. Mladí ľudia oceňujú farby a praktickosť použitú v tejto kolekcii.

Okrem toho bola knižnica Bota vyrobená z kvalitnej drevotrieskovej dosky.

rozmery:

  • šírka: 80 cm,
  • výška: 198 cm,
  • hĺbka: 43 cm

prevedenie:

  • korpus a fronty: drevotriesková doska 15 mm potiahnutá fóliou,
  • horná a dolná časť: drevotriesková doska hrubá 38 mm, potiahnutá fóliou,
  • hliníkové úchytky v hliníkovej farbe,
  • ABS hrana na viditeľných miestach
  • plastové čierne nohy

Záruka: 24 mesiacov

wymiary regału

Výška 198
Hĺbka 43
Záruka 2 roky

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať