Do Vianoc

Rozkladací stôl Logan 90 x 200/280 VII S

Rozkladací stôl Logan 90 x 200/280 VII S

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Ak v interiérovom dizajne oceníte klasiku, rozkladací stôl Logan VII je pre vás ideálnou voľbou. Podstavec stola je vyrobený z bukového dreva, zatiaľ čo vrchná časť je vyrobená z MDF presne dýhovaného prírodnou dýhou. Stôl je k dispozícii v nadčasovej farebnej schéme dreva. Stôl je vyrobený s dôrazom na každý detail, vďaka čomu má nábytok stabilnú a odolnú konštrukciu, ktorá vám bude slúžiť mnoho rokov.

Rozmery:

 • dĺžka: 200 cm
 • dĺžka rozloženého: 280 cm
 • šírka: 90 cm
 • výška: 76 cm

Vyrobené:

 • bukové drevo,
 • dve časti stredovej prídavnej dosky stola v rozmere 40 cm
 • pracovná doska: doska z MDF + hranovanie prírodnou dyhou,
 • hrúbka pracovnej dosky: 32 mm,
 • nohy stola 6,5 x 6,5,
 • hrana ABS
 • stôl na ilustračnej fotografi vo farbe "orech",

Povrch pracovnej dosky je prírodná dyha, ktorá je rezaná zo 100% prírodného dreva guľatiny a ďalej upravovaná.

Pracovná doska je nalakovaná s polyuretánovým lakom, ktorý zvyšuje mechanické vlastnosti a chemickú odolnosť dosky.

Nejednotná štruktúra povrchu pracovnej dosky je výhodou a svedčí o tom, že zalaminovanie je z prírodnej dyhy, ktorá je unikátna a neopakovateľná.

Záručná doba: 24 mesiacov

Dĺžka 200, 280
Šírka 90
Výška 76
Typ stola rozkladací
Počet krabíc 1
Hmotnosť (kg) 61

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať