Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Rozkladací stôl Logan 90 x 200/280 VII S

Rozkladací stôl Logan 90 x 200/280 VII S

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Ak v interiérovom dizajne oceníte klasiku, rozkladací stôl Logan VII je pre vás ideálnou voľbou. Podstavec stola je vyrobený z bukového dreva, zatiaľ čo vrchná časť je vyrobená z MDF presne dýhovaného prírodnou dýhou. Stôl je k dispozícii v nadčasovej farebnej schéme dreva. Stôl je vyrobený s dôrazom na každý detail, vďaka čomu má nábytok stabilnú a odolnú konštrukciu, ktorá vám bude slúžiť mnoho rokov.

Rozmery:

 • dĺžka: 200 cm
 • dĺžka rozloženého: 280 cm
 • šírka: 90 cm
 • výška: 76 cm

Vyrobené:

 • bukové drevo,
 • dve časti stredovej prídavnej dosky stola v rozmere 40 cm
 • pracovná doska: doska z MDF + hranovanie prírodnou dyhou,
 • hrúbka pracovnej dosky: 32 mm,
 • nohy stola 6,5 x 6,5,
 • hrana ABS
 • stôl na ilustračnej fotografi vo farbe "orech",

Povrch pracovnej dosky je prírodná dyha, ktorá je rezaná zo 100% prírodného dreva guľatiny a ďalej upravovaná.

Pracovná doska je nalakovaná s polyuretánovým lakom, ktorý zvyšuje mechanické vlastnosti a chemickú odolnosť dosky.

Nejednotná štruktúra povrchu pracovnej dosky je výhodou a svedčí o tom, že zalaminovanie je z prírodnej dyhy, ktorá je unikátna a neopakovateľná.

Záručná doba: 24 mesiacov

Dĺžka 200, 280
Šírka 90
Výška 76
Typ stola rozkladací
Počet krabíc 1
Hmotnosť (kg) 61

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať