Doprava zdarma na celý sortiment
Výrobca nábytku
Vrátenie do 14 dní

Jedálenský set 6+1 AL23

Jedálenský set 6+1 AL23

Cena
345 €

Dodanie:

3-4 týždne

Doprava: zdarma

Možnosť vynesenia tovaru do bytu
60 €
Priplaťte si vynesenie.
Viac informácií
Za každý nákup získate
5%
zľavu na ďalšiu objednávku

Viac informácií

Schádzate sa radi s celou rodinkou a starými rodičmi pri prestretom stole? Kúpte si jedálenský set 6+1 a budete mať aj vo svojej kuchyni pohodlné miestečká pre všetkých stravníkov. Nevojdú sa vám už všetky dobroty na stôl alebo svojou vôňou prilákali aj susedov? Stačí rozložiť stôl a je po probléme.

Rozmery:

  • 1x rozkladací stôl Wood I: dĺžka: 140 cm, dĺžka po rozložení 180 cm, šírka: 80 cm, výška: 78 cm
  • 6x stolička Zefir X: šírka: 43 cm, výška: 94 cm, hĺbka: 40 cm, výška sedu: 48 cm


Farba: farebné prevedenie si vyberte tu


Doplňujúce informácie:

  • konštrukcia stola a stoličky: masív buka
  • doska stola: LTD
  • lakované vodou riediteľným lakom


Záručná doba:
24 mesiacov

Parametre produktu

Typ stolarozkladací

Zľava na ďalší nákup 5%

Hľadáme dôvody, aby ste si u nás opäť objednali. Jedným z nich je aj 5% zľava, ktorú dostanete na ďalšie nákupy v Mirjan24. My a početné zľavy čakajú práve na Vás – každý deň v akomkoľvek čase.

Zľava Newsletter 3%

Pri odbere nášho newslettera máte záruku, že nepremeškáte žiadne aktuálne zľavy a inšpiráciu pre Vaše bývanie. Newsletter je náš darček pre Vás. Prihláste sa k odberu už dnes a dostanete od nás kód na zľavu, vďaka ktorému bude cena Vašej objednávky znížená o 3%. Ste pripravení na ďalšie prekvapenia?

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou špecializovanou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku je potrebné si ju zabezpečiť avšak v prípade že Vám nemá kto pomôcť vieme aj túto službu poskytnúť. Jedná sa o symbolickú sumu, ktorú posúdia šoféri pred vykládkou.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

14 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo o 360 stupňov? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U náš môžete zakúpený tovar bezplatne vrátiť alebo vymeniť do 14 dní.

Recenzie

4.00

Recenzie: 1

úroveň
Maja

krasa

velmi krasna, moderna , mame bielu kuchynu velmi sa nam hodi...

Napísať recenziu!

Napísať recenziu

15 ďalších výrobkov v rovnakej kategórii:

Príslušenstvo