Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Stropné svietidlo Globe M 4953

Stropné svietidlo Globe M 4953

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Moderný charakter svietidla Globe M 4953 bude fungovať takmer v každom interiéri. Perfektne sa hodí k usporiadaniu spálne - umiestnenej blízko postele, v obývacej izbe, v kuchyni alebo v jedálni nad priestranným stolom.

Závesná lampa má jeden bod svetla, ktorý dokonale rozjasní miestnosť.

Celková výška žiarovky je 128 cm, výška gule je 22 cm a jej priemer je 25 cm.

Vyrába sa z metalizovaného skla kombinovaného s plastom.

Svietidlo je dodávané bez žiarovky, čo umožňuje individuálny výber žiarovky so závitom E27, jej silu a farbu vyžarovaného svetla.

rozmery:

 • priemer: 25 cm,
 • výška lopty: 22 cm,
 • maximálna výška: 128 cm

Technické údaje

 • farby: strieborná, zrkadlový chróm,
 • montáž: strop (previs),
 • napájanie: 230 V,
 • materiál: metalizované sklo + plast,
 • typ zodpovedajúcej žiarovky: 1 x maximálny výkon závitu E27 - 60 W,
 • trieda tesnosti: IP20

informácie:

 • jeden bod svetla,
 • predáva sa bez žiaroviek,
 • vnútorný účel: obývacia izba, kuchyňa, jedáleň,

Záruka: 24 mesiacov

Šírka 25
Výška 128
Záruka 2 roky

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať