Doprava zdarma na celý sortiment
Výrobca nábytku
Vrátenie do 14 dní

Čalúnený taburet Tony

Taburetka Tony veľký

Cena
79 €

Dodanie:

3-4 týždne

Doprava: zdarma

Možnosť vynesenia tovaru do bytu
60 €
Priplaťte si vynesenie.
Viac informácií
Za každý nákup získate
5%
zľavu na ďalšiu objednávku

Viac informácií

Taburetka na sedenie Tony veľká - keď usporiadame párty a zdá sa nám, že naša sedacia súprava bohužiaľ nie je dostatočne veľká pre všetkých našich pozvaných hostí, je to skvelá príležitosť kúpiť si taburetku! Ideálne sa hodí ako núdzové sedenie pre hostí, ktorí sa určite budú cítiť pohodlne pri sedení na tejto taburetke. Pri výrobe taburetky sa kladie dôraz na každý detail. Prešívané sedenie poskytuje pohodlie, keď sa rozhodneme si na chvíľu na ňu posadiť. Veľkou výhodou tejto taburetky na sedenie je možnosť výberu rôznych farebných prevedení, ktoré nakoniec potešia nielen našich hostí ale pridávajú kúzlo aj do nášho interiéru.

Rozmery:

  • dĺžka: 96 cm
  • šírka: 70 cm
  • výška 41 cm


Farba: farebné prevedenie si vyberte tu


Doplňujúce informácie:

  • drevený rám + DTD doska
  • vysokoelastická pena
  • nôžky: PVC (chrómované)


Záručná doba:
24 mesiacovZľava na ďalší nákup 5%

Hľadáme dôvody, aby ste si u nás opäť objednali. Jedným z nich je aj 5% zľava, ktorú dostanete na ďalšie nákupy v Mirjan24. My a početné zľavy čakajú práve na Vás – každý deň v akomkoľvek čase.

Zľava Newsletter 3%

Pri odbere nášho newslettera máte záruku, že nepremeškáte žiadne aktuálne zľavy a inšpiráciu pre Vaše bývanie. Newsletter je náš darček pre Vás. Prihláste sa k odberu už dnes a dostanete od nás kód na zľavu, vďaka ktorému bude cena Vašej objednávky znížená o 3%. Ste pripravení na ďalšie prekvapenia?

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou špecializovanou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku je potrebné si ju zabezpečiť avšak v prípade že Vám nemá kto pomôcť vieme aj túto službu poskytnúť. Jedná sa o symbolickú sumu, ktorú posúdia šoféri pred vykládkou.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

14 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo o 360 stupňov? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U náš môžete zakúpený tovar bezplatne vrátiť alebo vymeniť do 14 dní.

Recenzie

4.50

Recenzie: 2

úroveň
Blanka

taburetka

Veľká spokojnosť

úroveň
Lenka

taburetka

taburetka veľká pekná ,škoda že nemá úložný priestor

Napísať recenziu!

Napísať recenziu

15 ďalších výrobkov v rovnakej kategórii:

Príslušenstvo