Do Vánoc

Vitrína Henry HR04

Vitrína Henry HR04

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Vitrína Henry HR04 vyniká svojím zaujímavým, módnym a nadčasovým štýlom, ktorý dokonale zapadá do dnešného usporiadania.

Je vybavená sklenenou prednou časťou s vnútornými sklenenými policami a dvoma zásuvkami s plným výsuvom pre užitočné predmety.

Tento model je vyrobený z masívnej laminovanej dosky s ABS hranou, čo zvyšuje jej pevnosť a zaručuje vysokú kvalitu pri používaní.

Okrem toho má vitrína Henry možnosť osvetlenia sklenených prvkov LED svetlom.


Rozmery:

 • šírka: 49 cm,
 • výška: 190 cm,
 • hĺbka: 41 cm


Materiál:

 • vrchy a boky vyrobené z laminovanej dosky do hrúbky 48 mm,
 • čelné dosky z laminátovej dosky s hrúbkou 16 mm,
 • ABS hrana: vrchy a boky 0,8 mm, predné strany 0,5 mm,
 • kovové rukoväte,
 • plastové nožičky vysoké 10 mm,
 • kompletné guľôčkové vedenia,
 • 4 mm dymové sklo, tvrdené plastovým rámom,
 • 5 mm sklenené police zošikmené zo 4 strán,
 • LED osvetlenie (biele) ako doplnková možnosť za príplatok


Záruka: 24 mesiacov

Šírka 49
Výška 190
Záruka 2 roky
Hĺbka 41
Počet krabíc 2
Hmotnosť (kg) 47

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať