Do Vianoc

Matrac Navarona

Matrac Navarona

714 €

Dodanie:

2-3 týždne

Doprava: zdarma

Ježiško sa posnaží, ale je možné, že to už nestihne. Pri tomto tovare Vám už nevieme na 100% garantovať dodanie do Vianoc.
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Model Navarona je jedinečný penový matrac. Jeho konštrukcia pozostáva z 3 druhov pien, vďaka ktorým získame vyváženú elasticitu povrchu a úžasný komfort spánku.

Matrace Navarona vám môže poskytnúť úľavu pri bolesti chrbta, pretože má elastické a pružné peny. Nestláčajú bolestivé a citlivé oblasti na tele. Za zmienku stojí, že má vo svojej štruktúre termoelastickú penu - používa sa v ortopedických matracoch. Termoelastická pena pod vplyvom tepla, ktoré produkuje telo, získava mäkkosť a pružnosť.

Penový matrac má vo svojej konštrukcii tiež latexovú vrstvu. Latexová pena má perforovanú štruktúru. V dôsledku toho sa do matraca privádza väčšie množstvo vzduchu. Telo sa počas spánku neprehrieva a v matraci sa nehromadí vlhkosť. Model matraca, ktorý má vo svojej štruktúre latexovú penu, nadobúda antialergické a antibakteriálne vlastnosti.

Penové matrace sú vhodné pre nastaviteľné rámy a sú obojstranné. Pravidelné prevracanie matraca predlžuje jeho životnosť.

Výberom modelu Navarona zabezpečíte nepretržitý a zdravý spánok.

Rozmery:

 • Rozmer 80x200: šírka: 80 cm, dĺžka: 200 cm
 • Rozmer 90x200: šírka: 90 cm, dĺžka: 200 cm
 • Rozmer 100x200: šírka: 100 cm, dĺžka: 200 cm
 • Rozmer 120x200: šírka: 120 cm, dĺžka: 200 cm
 • Rozmer 140x200: šírka: 140 cm, dĺžka: 200 cm
 • Rozmer 160x200: šírka: 160 cm, dĺžka: 200 cm
 • Rozmer 180x200: šírka: 180 cm, dĺžka: 200 cm
 • Rozmer 200x200: šírka: 200 cm, dĺžka: 200 cm
 • Výška matraca: cca 24 cm

Vyrobené:

 • termoelastická vysokoelastická pena 5 cm + Latex 7 cm
 • vysokoelastická pena 5 cm + Latex 7 cm
 • vysokoelastická pena,
 • poťah "Primo",
 • s možnosťou zmeny rozmeru matraca tu

Doplňujúce údaje:

 • odporúča sa otáčať matrac každé 2-3 mesiace,
 • odporúča sa použiť matrac na lamelovom rošte,
 • vysedenie so hĺbky 2 cm je prirodzeným javom spôsobeným používaním matraca

Záručná doba: 24 mesiacov

    

Dĺžka 200
Výška 24
Plocha na spanie 90x200, 200x100, 180x200, 140x200, 160x200, 80x200, 120x200
Typ matraca latexový, penový, termoelastické, Antialergický, ortopedické
Tvrdosť matraca stredný
Zloženie matraca obojstranný
Zloženie matraca pena latexová
Zloženie matraca termoelastická pena
Zloženie matraca vysokoelastická pena
Počet krabíc 1
Hmotnosť (kg) 15 - 22

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať