Do Vánoc

Skrina na topánky - botník Anolim

Skrina na topánky - botník Anolim

76 €

Dodanie:

19-21 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Skrinka na topánky so sedadlom Anolim je moderným vybavením v každej predsieni. Praktická a funkčná skrinka vo vnútri má diskrétny úložný priestor na topánky, klobúky, rukavice a ďalšie doplnky. Skrinka na topánky Anolim je k dispozícii v širokej škále farieb, čo znamená, že perfektný model si môžete ľahko prispôsobiť podľa svojho usporiadania.

Rozmery:

  • šírka: 60 cm,
  • výška: 53 cm,
  • hĺbka: 30 cm,

Farby: možnosť výberu farieb tu

Vyrobené:

  • drevotriesková doska laminovaná 18 mm,
  • hranovacia páska – vyrobená z PVC (vyznačujúca sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou),
  • viditeľné hrany sú pokryté ABS hranou,
  • skrinka na topánky – botník, so skrinkou na sedenie a s úložným priestorom o hĺbke 8 cm,
  • dekoračná lišta vo farbe hliník

Záručná doba: 24 mesiacov

Šírka 60
Výška 53
Hĺbka 30
Počet krabíc 1
Hmotnosť (kg) 21

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať