Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Poschodová posteľ Paradise II

Poschodová posteľ Paradise II

915 €

Dodanie:

5-8 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Poschodová posteľ Paradise II poskytuje najlepšie podmienky pre každodenný odpočinok pre dve deti. Tento moderný a multifunkčný nábytok poskytuje okrem štandardnej funkcie na spanie aj dobre usporiadaný priestor na ukladanie ručných predmetov.

Rebrík vedúci k hornému lôžku je tu nahradený schodmi s bezpečnostnou bariérou nesúcou dieťa. Ďalšou výhodou sú priestranné úložné priestory skryté v každom z krokov. Vďaka tejto kombinácii je poschodová posteľ so schodmi úspešne nahradená komodu a dokonca aj šatníku. Všetky tieto inovácie potvrdzujú, že Paradise II je ideálny aj v malej súrodeneckej miestnosti.

Rozmery:

 • dĺžka: 254 cm,
 • šírka: 120 cm,
 • výška: 166 cm,
 • horná plocha na spanie: 90 x 200 cm,
 • dolná plocha na spanie: 90 x 200 cm

Prevedenie:

 • korpus: 16 mm hrubá drevotrieska,
 • fronty: doska MDF s vysokým leskom 16 mm,
 • plastové rukoväte a nohy (šmýkačky),
 • Priame pánty GTV,
 • zákazník sa pri kúpe musí rozhodnúť, či majú byť schody na ľavej / pravej strane postele,
 • dva rošty 90 x 200 - nie sú súčasťou balenia
 • matrace nie sú zahrnuté v cene postele

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať