Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Detská postieľka s matracom Provence II Plus 120x60

Detská postieľka s matracom Provence II Plus 120x60

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Prowansja II Plus je vysoko kvalitná detská postieľka vyrobená z borovicového dreva z lesov certifikovaných FSC, ktorá spĺňa všetky sociálne a environmentálne normy. Detská postieľka Prowansja II Plus je veľmi pevná a starostlivo vyrobená. Má nadčasovú bielu farbu, ktorá dobre ladí s dnešnými úpravami - pre chlapcov aj pre dievčatá.

Tento model má tri priečky, ktoré je možné v prípade potreby vytiahnuť. Má tiež schopnosť nastaviť výšku matraca a prispôsobiť ho veku dieťaťa. Detská postieľka je tiež vybavená priestrannou zásuvkou, ktorá umožňuje ukladanie posteľnej bielizne a ďalších predmetov.

Detská postieľka v súprave má matrac 120x60x10 cm.

Rozmery:

 • dĺžka: 124 cm,
 • šírka: 65 cm,
 • výška: 93 cm,
 • plocha na spanie: 120 x 60 cm

Materiál:

 • vyrobené z borovicového dreva (z lesov certifikovaných FSC),
 • nastaviteľná výška (čím väčšie dieťa, tým nižšie matrac)
 • klasická posteľ pre matrac 120 x 60 cm,
 • úložný priestor vo forme zásuvky na celú dĺžku postele, rozťahovateľná na vodiacich lištách s valčekovými ložiskami,
 • detská postieľka má v súprave matrac s rozmermi:
 • dĺžka: 120 cm,
 • šírka: 60 cm,
 • výška: 10 cm

Záruka: 24 mesiacov

Dĺžka 124
Šírka 65
Výška 93
Úložný priestor áno
Záruka 2 roky
Počet krabíc 2
Hmotnosť (kg) 26

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať