Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Vankúš Baby

Vankúš Baby

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Detský vankúš je model s výnimočnou pružnosťou a jemnosťou,. Tieto vlastnosti má vďaka špeciálnemu dizajnu vankúša. Skladá sa z troch úrovní. Vnútorné vytvára duté viazané vlákno, ktoré je zodpovedné za správnu podporu krku a hlavy. Vlákno sa potom prekrylo voštinovou penou Visco. Pena Visco je známa dokonalým prispôsobením tvaru tela vplyvom tepla. Poslednou vrstvou je priedušný poťah.

Použité komponenty robia vankúš ideálny pre najmladších.

Rozmery:

  • šírka: 45 cm,
  • výška: 30 cm.

Farby: biely vankúš

Prevedenie:

Výplň:

  • perforácia plástu na Visco 40 dn - hrúbka 1,5 cm,
  • duté vlákno 50 g,
  • sababond lepidlo na báze vody,

Poťah:

  • velurová látka - 200 gsm (100% PES),
  • zips na dlhej strane,

Doplňujúce informácie:

  • zamatová ľahkosť,
  • univerzálny charakter

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať