Do Vánoc

-18%

Znížená!
Vankúš Contour

Vankúš Contour

15 €18 €

Dodanie:

2-4 týždne

Doprava: zdarma

5902928847345

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Vankúš Contour je profilovaný vankúš, ktorý sa dokonale prispôsobí polohe, v ktorej spíte a poskytuje náležitú podporu! Výhodou vankúša je kombinácia dvoch pien. Prvá z nich je pena Cantour Shape Hyper, ktorá tvorí jadro vankúša. Okolo tejto peny je druhá pena s perforáciou. Je vyrobená z peny Visco, ktorá sa prispôsobuje hmotnosti aplikovanej pod vplyvom tepla.

Ďalším prvkom vankúša je poťah, ktorý bol vyrobený z priedušnej velúrovej látky.

Rozmery:

  • šírka: 50 cm,
  • výška: 30 cm

Farby: biely vankúš

Prevedenie:

Výplň:

  • pena Cantour Shape Hyper
  • voštinová perforácia na vrchole viskózovej peny 40 dn - hrúbka 2 cm,

Poťah:

  • velurová látka - 200 gsm (100% PES),
  • zips na dlhej strane,

Doplňujúce informácie:

  • ponúka maximálnu úroveň podpory krku a hlavy ľuďom, ktorí spia na chrbte alebo na bokoch
  • tvar podporuje anatomickú polohu pri spaní, čo pomáha udržiavať chrbticu počas spánku v správnej polohe
  • vankúš napomáha cirkulácii vzduchu a zabraňuje poteniu v noci,
  • univerzálny charakter

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

14 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 14 dní na náš sklad v Martine.

Recenzie

Napísať recenziu

15 ďalších výrobkov v rovnakej kategórii: