Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Magic Touch Spray - osviežujúci prostriedok pre čalúnený nábytok

Magic Touch Spray - osviežujúci prostriedok pre čalúnený nábytok

9 €

Dodanie:

do 5 pracovných dní

5902928947120

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Osviežujúci prostriedok Magic Touch Spray Home je nenahraditeľný všade, kde je namontovaný čalúnený nábytok. Vďaka vyváženému zloženiu a vynikajúcim vlastnostiam prípravok skvele pôsobí v starostlivosti o matrace, posteľnú bielizeň a dokonca aj záclony, odevy a čalúnenie automobilov.

Sada obsahuje:

  • Starostlivosť a osviežujúci prostriedok pre čalúnené sprejové tkaniny

informácie:

  • sprej osviežuje látky a dodáva im príjemnú vôňu,
  • výrobok je možné použiť na rôzne textílie,
  • môžete osviežiť látku na matraci v spálni, pohovke, závesoch, odevoch, čalúnení auta, vankúšoch, koberčekoch atď.
  • výrobok nie je určený na výrobu prírodnej kože,
  • výrobca nezodpovedá za použitie, ktoré nie je v súlade s pokynmi a zamýšľaným použitím výrobku,
  • odstráňte obsah / nádobu do odpadových nádrží, ktoré sa nachádzajú vo vašej komunite

Využitie:

  • po odstránení korku namierte sprej na cieľový povrch a nastriekajte ho zo vzdialenosti nie bližšej ako 20 cm,
  • v prípade, že vôňa vyprchá, stačí trochu pošúchať látku a vôňa sa znova uvoľní. To možno opakovať toľkokrát, až kým vôňa úplne vyprchá - potom by sa látka mala znovu nastriekať,
  • odporúča sa pravidelne striekať látky každých pár dní,

Objem: 50 ml

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať