Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Konferenčný stolík Mamert

Konferenčný stolík Mamert

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Konferenčný stolík Mamert je kombináciou dobrého štýlu a najvyššej funkčnosti. Horná doska stola a nižšie umiestnené police sú ozdobené módnym vzorom dreva. Jeho jemné tóny priaznivo zvýšia kovový rám.

Podkrovný konferenčný stolík je perfektný ako do obývačky, ktorú často navštevujú hostia, tak do súkromného obývacieho priestoru, kde denne odpočívajú iba členovia domácnosti.

Optimálna veľkosť dosky poskytuje veľa miesta na šálky kávy a tanier plný sladkostí. Ďalšie police je možné použiť ako praktické priehradky na noviny, okuliare a diaľkové ovládače. Môžete ich úspešne použiť aj ako miesto pre položky zdobiace priestor.

Rozmery:

  • šírka: 100 cm,
  • výška: 46 cm,
  • hĺbka: 60 cm

Prevedenie:

  • laminovaná drevotrieska s hrúbkou 16 mm,
  • hrany: trvanlivá a voči poškodeniu odolná dyha PVC 0,5,
  • kovové nohy 20 mm x 20 mm

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať