Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Súprava konferenčných stolíkov Finoti

Súprava konferenčných stolíkov Finoti

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Súprava okrúhlych konferenčných stolíkov Finoti je zaujímavým a efektným prvkom výzdoby obývacej izby. Originálny dizajn a nadčasové farby zapadnú do interiéru zariadeného v glamour a modernom štýle.

Sada konferenčných stolíkov vyzerá rovnako dobre ako dva samostatné kusy nábytku umiestnené v samostatných miestnostiach. Ako si túto zostavu zariadite, závisí od vášho bytu, ako aj od osobných preferencií.

Celok je vyrobený z pevných komponentov, ktoré sú zodpovedné za vysokú kvalitu a bezchybný vzhľad. Základom je kovový rám práškovo lakovaný zlatou farbou. Okrúhle dosky sú vyrobené z odolnej drevotriesky.


Rozmery:

  • Konferenčný stolík 60 Finoti:
  • šírka: 60 cm, výška: 39 cm, hĺbka: 60 cm,
  • Konferenčný stolík 80 Finoti:
  • šírka: 80 cm, výška: 43 cm, hĺbka: 80 cm


Prevedenie:

  • 16 mm hrubá drevotrieska,
  • ABS hrany,
  • nohy: kovový rám + klzáky


Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať