Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Konferenčný stolík Goel

Konferenčný stolík Goel

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Ak sa pri zariaďovaní interiéru riadite jednoduchosťou a symetriou, potom je pre vás biely konferenčný stolík Goel určite zaujímavou možnosť.

Úhľadný obdĺžnik má okrem veľkej plochy tiež rozdelenú poličku, v ktorej nájdete veľký úložný priestorov: na praktické doplnky a drobné predmety.

Pri výbere malého konferenčného stolíka Goel sa nemusíte báť, že sa nezladí s vašim nábytkom. Vhodný je najmä do moderného a minimalistického interiéru.

Rozmery:

  • šírka: 90 cm,
  • výška: 45 cm,
  • hĺbka: 60 cm

Farby: možnosť výberu farieb tu

Vyrobené:

  • drevotriesková doska laminovaná 16 mm,
  • hrúbka pracovnej dosky – 16 mm

Záručná doba: 24 mesiacov

Šírka 90
Výška 45
Hĺbka 60
Počet krabíc 1
Hmotnosť (kg) 14

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 4

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
23.05.2022

Am3l4

Skvelé, lacné, vyzerá skvele, doručenie bolo rýchle, niet čo vytknúť

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
24.06.2021

Wiesława S.

Skvelý obchod, skvelý nábytok a skvelý personál!

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
17.11.2020

Ewa R.

Stôl ideálny do malej obývačky. Vrelo odporúčam.

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
05.12.2019

Michał

Odporúčam!

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať