Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-4%

Znížená!
Konferenčný stolík Monako MN05

Konferenčný stolík Monako MN05

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Konferenčný stolík Monako je súčasťou zbierky moderných izieb. Nábytok v najmodernejších farbách vyzerá sviežo a elegantne. Svetelné vzory narušujú farby pripomínajúce drevo alebo kontrastujú s bielymi, tmavými odtieňmi.

Konferenčný stolík vďaka jednoduchým tvarom a nekomplikovanej konštrukcii vyzerá skvele v obývacej izbe, miestnosti pre mladých a študentskej izbe. Funkčnosť nábytku podporuje polica umiestnená pod dosku, ktorá je na troch stranách úplne zastavaná, takže položky, ktoré sú na nej umiestnené, nebudú znateľné pre návštevníkov.

rozmery:

  • šírka: 60 cm,
  • výška: 46 cm,
  • hĺbka: 90 cm

prevedenie:

  • korpus a fronty: 16 mm hrubá drevotrieska

Záruka: 24 mesiacov

Šírka 60
Výška 46
Hĺbka 90
Záruka 2 roky

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 1

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
07.10.2019

Katarzyna

Skvelý stôl, veľmi dobre funguje v mojej obývačke. Skvelé farby!

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať