Do Vánoc

-2%

Znížená!
Jednolôžková posteľ Nadia N20

Jednolôžková posteľ Nadia N20

208 €212 €

Dodanie:

5-8 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Budíte sa ráno rozlámaní a v mizernom rozpoložení? Zmeňte to s jednolôžkovou posteľou Nadia N20, v ktorej sa vám bude vždy krásne snívať. Pred spaním sa oprite o jej šikovné vysoké čelo a prečítajte si pár kapitol. Prikúpte si aj LED osvetlenie a zásuvku, nech už vám nič nechýba k spokojnosti.

Rozmery:

  • šírka: 100 cm
  • výška: 40/100 cm
  • dĺžka: 210 cm
  • ložná plocha: 90x200 cm


Farba: farebné prevedenie si vyberte tu


Doplňujúce informácie:

  • rošt pod matrac v cene
  • možnosť dokúpenia matraca tu
  • možnosť dokúpenia zásuvky
  • možnosť dokúpenia LED osvetlenia
  • DTD doska (16 mm)
  • ochranná PVC hrana (0,8 mm)


Záručná doba: 24 mesiacov

Dĺžka 210
Šírka 100
Výška 40, 100
Plocha na spanie 90x200
Úložný priestor nie, áno
Typ postele jednolôžková
Počet krabíc 3
Hmotnosť (kg) 69

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Rovnaký nábytok z tej istej zostavy

Matrace z našej ponuky:

Mohlo by Vás zaujímať