Do Vánoc

-5%

Znížená!
Šatníková skriňa Kelly KL37

Šatníková skriňa Kelly KL37

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Šatníková skriňa so zásuvkou Kelly KL37 je model, ktorý je zvlášť vhodný pre malé miestnosti, pretože šírka šatníka je 88 cm. Je ideálna na uloženie domácich doplnkov a oblečenia. Menšie položky však môžete uložiť do zásuvky.

Okrem toho bola skriňa Kelly vyrobená z pevnej laminovanej dosky a jej okraje boli vystužené ABS dýhou. Komoda je navyše k dispozícii v zaujímavej farebnej kombinácii, ktorá dobre ladí s použitými rukoväťmi.


Rozmery:

  • šírka: 88 cm,
  • výška: 192 cm,
  • hĺbka: 54 cm


Materiál:

  • vrchy a boky vyrobené z laminovanej dosky do hrúbky 48 mm,
  • fronty z laminátovej dosky s hrúbkou 16 mm,
  • ABS hrana: vrchy a boky 0,8 mm, fronty 0,5 mm,
  • plastové rukoväte,
  • 32 mm hrubé platne,
  • kompletné guľôčkové vedenia,
  • možnosť zakúpenia ďalších políc (3 kusy)


Záruka: 24 mesiacov

Šírka 88
Výška 192
Záruka 2 roky
Hĺbka 54
Počet krabíc 3
Hmotnosť (kg) 78

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať