Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-3%

Znížená!
Komoda Inna IN09

Komoda Inna IN09

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Komoda Inna IN09 je ideálnym nábytkom do predsiene, obývačky alebo spálne. Komoda je vybavená 2 skrinkami, zásuvkami a policami. Komoda je vyrobená z jaseňovej a laminovanej dosky. Komoda má funkčné úchytky. Komoda Inna IN09 patrí do kolekcie nábytku z rovnakého radu. Vďaka tomu si vytvoríte vlastnú zostavu skriniek a políc.

Rozmery:

  • šírka: 120 cm
  • výška: 105 cm
  • hĺbka: 44 cm

Vyrobené:

  • drevotriesková doska laminovaná,
  • čiastočné použitie hrany PVC

Záručná doba: 24 mesiacov

Šírka 120
Výška 105
Hĺbka 44
Počet krabíc 2
Hmotnosť (kg) 61

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

4.67

Recenzie: 3

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
14.05.2021

Aldona z.

Teoreticky je to len obyčajná komoda, no má v sebe niečo špeciálne!

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
23.10.2018

Jolanta

Rýchle dodanie, tovar zodpovedá popisu. Určite sa vrátim k nákupu a odporúčam

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
14.10.2018

Ola

Veľmi pekná komoda, super kvalita za super cenu.

Mohlo by Vás zaujímať