Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc
Nové

Komoda Ikanro

Komoda Ikanro

293 €

Dodanie:

do 10 pracovných dní

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Pri prezeraní ponúk nábytku sa oplatí pozrieť na výhody, ktoré ponúka izbová komoda Ikanro. Tento model ponúka tlmené farebné kombinácie a kombináciu lesklých predných plôch s matnými prvkami.

Komoda so zásuvkami a dvierkami je neoceniteľnou súčasťou každého zariadenia. Takéto prevedenie je vynikajúcim spôsobom organizácie miestnosti. Do vnútra tohto variantu môžete úspešne umiestniť predmety dennej potreby, od oblečenia až po dokumenty. Horná časť tejto komody je skvelým priestorom na vázu s kvetmi.

Rozmery:

 • šírka: 150 cm,
 • výška: 68 cm,
 • hĺbka: 40 cm

Prevedenie:

 • korpus: 15 mm hrubá laminovaná doska,
 • predné časti:
 • matná laminovaná doska hrúbky 15 mm,
 • lesk: 15 mm hrubá doska POLYGLOSS,
 • hrany: ABS (viditeľné plochy), papier (neviditeľné plochy),
 • zadná časť nábytku z HDF dosky,
 • rovné závesy 35 mm,
 • guľôčkové výsuvy, plný výsuv,
 • nožičky a úchyty z plastu

Záruka: 24 mesiacov

Informácie:

Dodávka nezahŕňa zdvíhanie. Vodič doručí vašu objednávku k prvým dverám. Výrobky sa dodávajú v balíkoch s návodom na vlastnú montáž. Parametre výrobkov, ako sú rozmery alebo farby, sa nemôžu meniť. Tovar je k dispozícii len v konfiguráciách uvedených v ponuke.

Komoda z drzwiami i szufladami - wygląd

Wygląd szuflady

Wymiary komody

Šírka 150
Výška 68
Hĺbka 40
Záruka 2 roky
Osvetlenie bez
Zásuvky Áno
Prevedenie Matné
Prevedenie Lesklé
Počet dverí 2

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať