Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Komoda Ravido I Plus

Komoda Ravido I Plus

354 €

Dodanie:

3-5 týždňov

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Komoda Ravido Plus sa vyznačuje eleganciou a jedinečným štýlom. Určite pritiahne pozornosť všetkých. Do priestranných zásuviek môžete uložiť skutočne veľa! Knihy alebo iné dekorácie môžu byť vyložené na sklenených policiach. Okrem toho LED osvetlenie, ktoré je súčasť balenia, dodá nábytku mimoriadny efekt. Pre lepšie prispôsobenie individuálnym potrebám zákazníka je komoda k dispozícii v 4 farbách, takže dokonale vyhovuje každému vkusu. Je potrebné zdôrazniť, že kombinácia matného korpusu a frontov dáva komode osobitý štýl. Jednoznačnou výhodou je povrch vyrobený z laminovanej dosky odolnej proti poškriabaniu.

Rozmery:

  • šírka: 140 cm
  • výška: 101 cm
  • hĺbka: 45 cm

Farby: možnosť výberu farieb tu

Vyrobené:

  • laminovaná drevotriesková doska,
  • LED osvetlenie je zahrnuté v cene
  • úchyty z PVC

Záručná doba: 24 mesiacov

Nowoczesna komoda

Šírka 140
Výška 101
Hĺbka 45
Počet krabíc 3
Hmotnosť (kg) 43

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

4.80

Recenzie: 5

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
06.03.2021

Dariusz W.

Veľmi pekná komoda. Moderné, farba je tiež pekná. Veľmi dobrá kvalita. Kus nábytku, ktorý stojí za to odporučiť!

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
02.03.2021

Alina

Moderná komoda, veľmi praktická a priestranná!

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
01.03.2020

Wiktoria, M.

Dodanie načas. Zdvorilý kuriér.

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
18.10.2018

Agnieszka

Výborne! Túto komodu určite nikdy neomrzím. Nápadité, krásne a robené pekným spôsobom.

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
13.01.2017

Szymon G.

Rýchle dodanie, neporušený balík, všetky časti nábytku neporušené, nepomliaždené, veľké pozitívum, ďakujem a úprimne ODPORÚČAM!

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať