Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Konferenčný stolík Verno 4

Konferenčný stolík Verno 4

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Konferenčný stolík do obývacej izby Verno 4 je stolík klasického dizajnu, ktorý ozdobí Vašu obývaciu izbu. Stolík má rozmery 115 cm x 65 cm. Konferenčný stolík dokonale ladí s rohovou sedačkou, či pohovkou. Poskytuje dostatok priestoru na šálku dobrej kávy, či knižku. Spodná polička poskytuje ďalší odkladací priestor.

Konferenčný stolík Verno 4 je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov ako MDF a HDF, ktoré sa vyznačujú vyššou hustotou a tvrdosťou.

Rozmery:

  • dĺžka: 115 cm,
  • šírka: 65 cm,
  • výška: 51 cm

Farby: je možné zvoliť vyššie

Prevedenie:

  • 47mm bunková doska, povrch vyrobený z fóliovanej HDF alebo laminovanej drevotriesky,
  • 16 mm laminovaná drevotriesková doska,
  • nohy v celulárnej technológii založenej na fóliovanej HDF vystuženej MDF

Záruka: 24 mesiacov

Dĺžka 115
Šírka 65
Výška 51

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 2

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
23.07.2020

Przemysław

klasická, pekná lavica.

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
21.07.2020

Iwona P.

Nemám pripomienky. Tovar v súlade s popisom. Primeraná cena.

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať