Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Konferenčný stolík Verno 1

Konferenčný stolík Verno 1

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Praktický konferenčný stolík Verno 1 sa stane veľmi užitočným a esteticky veľmi hodnotným doplnkom Vašej obývacej izby. Vynikajúco poslúži ako odkladací priestor na šálku s čajom, noviny, či rozčítanú knižku.

Vyznačuje sa jednoduchým štýlom, ktorý sa hodí do akéhokoľvek usporiadania. Funguje skvele s modernými aj klasickejšími interiérmi. Je k dispozícii vo viacerých farbách.

Má ďalšiu poličku pod vrchnou doskou, na ktorú môžete umiestniť predmety každodennej potreby, ktoré chcete mať po ruke. Stolík je vyrobený z najkvalitnejších materiálov zaručujúcich bezchybný vzhľad po mnoho rokov.

Rozmery:

  • dĺžka: 60 cm,
  • šírka: 60 cm,
  • výška: 51 cm

Farby: je možné zvoliť vyššie

Prevedenie:

  • 47mm bunková doska, povrch vyrobený z fóliovaného HDF alebo laminovanej drevotriesky,
  • 16 mm laminovaná drevotriesková polica,
  • nohy v celulárnej technológii založenej na báze fóliovanej HDF s MDF výstužami

Záruka: 24 mesiacov

Dĺžka 60
Šírka 60
Výška 51

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať