Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Kontinentálna posteľ Hudson Lux 1

Kontinentálna posteľ Hudson Lux 1

519 €

Dodanie:

2-4 týždne

Doprava: zdarma

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Jednolôžková kontinentálna posteľ Hudson Lux 1 je pohodlnou dispozíciou, praktickosťou a dôrazom na detail. Posteľ je vybavená pohodlným matracom, ktorý sa skladá z vreckového pružinového systému a pružnej peny. Pružiny sú zodpovedné za podporu tela a vrchnej časti kvôli pohodliu počas spánku. Ďalšou výhodou postele je úložný priestor na posteľnú bielizeň, v jednej zásuvke, ktorá vytvára ďalší úložný priestor. Estetickú stránku kontinentálneho lôžka dotvára prešívaná čelná doska. Posteľ je k dispozícii v niekoľkých farebných kombináciách.

Rozmery:

 • 90:
 • dĺžka: 207 cm, šírka: 90 cm, výška: 120 cm, povrch na spanie: 200 x 90 cm
 • rozmery úložného priestoru: dĺžka: 150 cm, šírka: 87 cm, výška: 27 cm,
 • 100:
 • dĺžka: 207 cm, šírka: 100 cm, výška: 120 cm, plocha na spanie: 200 x 100 cm
 • rozmery úložného priestoru: dĺžka: 90 cm, šírka: 45 cm, výška: 20 cm,

Posteľ:

 • korpus vyrobený z 16 mm laminovanej dosky, vystuženej priečkami z borovicového dreva,
 • jedna zásuvka + jeden úložný priestor štandardne na jednej strane postele zdvihnutého vďaka pružinám, potom je otváranie jednoduché a ľahké,
 • výber strany, z ktorej by sa mal úložný priestor otvoriť (vľavo alebo vpravo),
 • matrac + topper, vysoký 4 cm, vyrobený z peny VP2542, poťah so všitýmt zips, možnosť prania,
 • 2 cm vysoké nohy vo forme klzákov,

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať