Do Vánoc

Kontinentálna posteľ Hannah

Kontinentálna posteľ Hannah

468 €

Dodanie:

2-3 týždne

Doprava: zdarma

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Hannah je moderná kontinentálna posteľ, ktorá bola vytvorená, aby vám poskytla špičkové vybavenie izieb. Použitie niekoľkých vrstiev matracov má priaznivý vplyv na vysoký relaxačný komfort a kvalitu každodenného spánku. Čalúnená opierka hlavy poskytuje mäkkú podporu chrbta počas večerného odpočinku pomocou vášho obľúbeného čítania.

Ďalšou výhodou postele sú dva kontajnery na posteľnú bielizeň, ktoré sú umiestnené pod pravou aj ľavou časťou nábytku. Po zdvihnutí každého z nich získate veľa priestoru pre prikrývku, vankúše a prikrývky. Optimálna veľkosť odkladacieho priestoru podporuje aj uloženie zimného oblečenia a iných menej často používaných vecí.

rozmery:

 • 160:
 • dĺžka: 218 cm, šírka: 160 cm, výška: 112 cm, povrch na spanie: 200 x 160 cm,
 • 180:
 • dĺžka: 218 cm, šírka: 180 cm, výška: 112 cm, plocha na spanie: 200 x 180 cm

Posteľ:

 • rám: laminovaná drevotrieska + drevo,
 • vstavaný matrac pozostáva z:
 • Peny T30 (stredne tvrdé),
 • Bonell Springs,
 • horný matrac - penový topper T23 úplne na vrchu,
 • štandardne má dva kontajnery na posteľnú bielizeň, otvorené z boku na pružinách na ľavej a pravej strane,
 • Moderná čelná doska dokonale chráni stenu pred znečistením

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

14 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 14 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu