Do Vianoc

Kontinentálna posteľ Ankara

Kontinentálna posteľ Ankara

669 €

Dodanie:

4-6 týždňov

Doprava: zdarma

Ježiško sa posnaží, ale je možné, že to už nestihne. Pri tomto tovare Vám už nevieme na 100% garantovať dodanie do Vianoc.
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Kontinentálna posteľ Ankara je elegantný model. Za tento štýl postele sú zodpovedné ozdobné čelo postele a vysoké nohy. Celá posteľ však bola ozdobená príjemnou plyšovou poťahovou látkou.

Tiež stojí za to venovať pozornosť štruktúre samotnej postele, ktorá sa skladá z troch prvkov. Úložný priestor, ktorý zdvíha posteľ, čo uľahčuje každodenné vstávanie. Úložný priestor je z dvoch strán a každú môžete použiť samostatne. Ďalšou vrstvou kontinentálneho lôžka je pružinová vložka, ktorá je zodpovedná za správnu podporu tela počas spánku. Pružinový matrac je tiež vybavený penou. Posledným prvkom postele je povrchový topper, ktorý je zodpovedný za pohodlie počas spánku. Celý vytvára 54 cm vysokú štruktúru, ktorá zaisťuje zdravý a príjemný spánok.

Rozmery:

  • 140: dĺžka: 210 cm, šírka: 152 cm, výška: 118 cm, plocha na spanie: 140 x 200 cm, rozmery jedného úložného priestoru (posteľ má dve): dĺžka: 196 cm, šírka: 66 cm, výška: 20 cm,
  • 160: dĺžka: 210 cm, šírka: 172 cm, výška: 118 cm, plocha na spanie: 160 x 200 cm, rozmery jedného úložného priestoru (posteľ má dve): dĺžka: 196 cm, šírka: 76 cm, výška: 20 cm,
  • 180: dĺžka: 210 cm, šírka: 192 cm, výška: 118 cm, plocha na spanie: 180 x 200 cm, rozmery jedného úložného priestoru (posteľ má dve): dĺžka: 196 cm, šírka: 86 cm, výška: 20 cm

Prevedenie:

  • dva úložné priestory na posteľnú bielizeň (na každej strane postele): laminát, plynové výťahy (uľahčujú otváranie),
  • dva bonell matrace + polyuretánová pena na pevnom drevenom ráme, stredne tvrdý H3,
  • topper (matracový topper) 5 cm: pena s vysokou elasticitou, poťah je prešívaný klimatizačným vláknom (zaisťuje cirkuláciu vzduchu a redukuje mikroorganizmy),
  • čalúnené čelo postele,
  • čierne drevené nohy, vysoké 10 cm,
  • posteľ nie je samostatne stojaca v priestore, má vzadu podšívku

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať