Do Vánoc

Kreslo Rally

Kreslo Rally

520 €

Dodanie:

4-6 týždňov

Doprava: zdarma

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Moderné kreslo Rally je jedinečný kus nábytku, ktorý spríjemní popoludnie knihou alebo večer s televíznym seriálom. A je taktiež skvelé na krátke zdriemnutie počas dňa! Sme si istí, že toto kreslo budete milovať z celého srdca!


Jedinečný charakter kresla ovplyvňuje niekoľko prvkov. Prvým z nich je predĺžené sedadlo, kde si môžete nájsť svoju obľúbenú polohu a stráviť príjemné chvíľky s knihou a šálkou horúceho čaju. Kreslo vie poslúžiť aj ako klasická taburetka a podpera na nohy.


Ďalšou výhodou kresla je vysoká zadná časť, ktorá pripomína kreslá typu "ušiak". Môžete si oprieť hlavu o jeden z bokov a urobiť si dokonalé pohodlie


Nemenej dôležitými sú aj materiály, ktoré boli použité pri výrobe tohto kresla. Najdôležitejšie sú použité peny, ktoré sú zodpovedné za mäkkosť a elasticitu kresla a vlnité pružiny typu A. Vďaka nim kreslo vydrží dlhú dobu.


Kreslo Rally je vyjadrením súčasných dizajnérskych trendov, ktoré vychádzajú zo škandinávskeho štýlu, či štýlu glamour.


Rozmery:

  • dĺžka: 120 cm,
  • šírka: 142 cm,
  • výška: 113 cm

Zloženie:

  • borovicové drevo + drevotrieska + MDF doska,
  • sedadlo: vlnitá pružina typu + polyuretánová pena N30 a HR 30040,
  • operadlo: elastický pás + polyuretánová pena V2315 a T21,
  • plastové nohy (farba: tmavo hnedá) - výška 5 cm,
  • vankúše so zipsom

Záruka: 24 mesiacov

Dĺžka 120
Šírka 142
Výška 113
Počet krabíc 2
Hmotnosť (kg) 58

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať