Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Leňoška Madera

Leňoška Madera

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Moderná a dizajnovo príťažlivá leňoška Madera je vhodná najmä do moderne zariadených interiérov. Charakteristickou črtou leňošky je jej ergonomický tvar a výrazné horizontálne prešívanie. Zvláštnu pozornosť si zasluhuje aj použitá pena, ktorá je pružná a elastická. Leňoška Madera dokonale uvoľňuje telo a chvíle oddychu si tak užijete naplno.


Leňoška má aj opierku hlavy, čím sa zabezpečí dostatočné pohodlie pre Váš krk. Leňoška Madeira vytvorí ideálne miesto na oddych a čítanie kníh.


Rozmery:

  • dĺžka: 168 cm,
  • šírka: 75 cm,
  • výška: 80 cm

Zloženie:

  • borovicové drevo + drevotrieska,
  • pružina faliste typu A + elastický pás + N30 polyuretánová pena,
  • plastové nohy (farba: čierna) - vysoké 1,5 cm

Záruka: 24 mesiacov

Dĺžka 168
Šírka 75
Výška 80
Počet krabíc 1
Hmotnosť (kg) 26

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 2

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
22.09.2021

Krzysztof D.

Kreslo je pohodlné, pekné a veľmi moderné. Všetci ho obdivujú a každý na ňom chce ležať! odporúčam

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
20.06.2019

Mirka J.

Vďaka kreslu som získal neskutočný komfort odpočinku! Odporúčam každému.

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať