Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Kuchyňa Ben 260

Kuchyňa Ben 260

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Ben je návrh nábytku, ktorý dokonale ladí s usporiadaním klasickej a modernej kuchyne. Kuchynský nábytok bol vyrobený tak, aby zdôraznil usporiadanie miestnosti a zároveň poskytol obrovské množstvo úložného priestoru. Sada sa skladá zo závesných skríň, z ktorých dve majú presklenú prednú stranu, za ktorou môžete zobraziť svoj obľúbený riad alebo kávové šálky. Spodná časť nábytku sa skladá zo skríň a zásuviek. Vďaka tomuto nábytku má všetko svoje trvalé miesto! Kuchynský nábytok Ben 260 je vyrobený z odolnej laminovanej dosky s univerzálnymi farbami, čo výrazne uľahčuje usporiadanie kuchyne.

Horné skrinky:

 • Skrinka Ben WS 80 GR F / 2: šírka: 80 cm, výška: 72 cm, hĺbka: 28,8 cm,
 • Skrinka Ben W 80 SU: šírka: 80 cm, výška: 72 cm, hĺbka: 28,8 cm,
 • Skrinka Ben W 60 P / L: šírka: 60 cm, výška: 72 cm, hĺbka: 28,8 cm,
 • Skrinka Ben W 40 P / L: šírka: 40 cm, výška: 72 cm, hĺbka: 28,8 cm

Dolné skrinky:

 • Skrinka Ben D 80 ZL: šírka: 80 cm, výška: 82 cm, hĺbka bez vrchu: 44,6 cm hĺbka s vrchom: 60 cm,
 • Skrinka Ben D 80 S / 1: šírka: 80 cm, výška: 82 cm, hĺbka bez vrchu: 44,6 cm hĺbka s vrchom: 60 cm,
 • Skrinka Ben D 60 S / 1 P / L: šírka: 60 cm, výška: 82 cm, hĺbka bez vrchu: 44,6 cm hĺbka s vrchom: 60 cm,
 • Skrinka Ben D 40 S / 1 P / L: šírka: 40 cm, výška: 82 cm, hĺbka bez vrchu: 44,6 cm hĺbka s vrchom: 60 cm, * výška skriniek je uvedená bez vrchnej časti

Prevedenie:

 • korpus a front: laminovaná doska s hrúbkou 16 mm,
 • plastové úchytky,
 • skrinka pod drezom nemá pracovnú dosku a drez,
 • horná časť je zahrnutá v cene,
 • farby pracovnej dosky: dub balar - výška 2,8 cm a hĺbka 60 cm každá skrinka má samostatný vrchol),
 • cena skrine nezahŕňa stenové panely, domáce spotrebiče, ozdobné prvky a umývadlo

Záruka: 24 mesiacov

Meble kuchenne - wymiary

Záruka 2 roky
Počet krabíc 8
Hmotnosť (kg) 180

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať