Do Vianoc

Kuchyňa Ben 260

Kuchyňa Ben 260

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Ben je návrh nábytku, ktorý dokonale ladí s usporiadaním klasickej a modernej kuchyne. Kuchynský nábytok bol vyrobený tak, aby zdôraznil usporiadanie miestnosti a zároveň poskytol obrovské množstvo úložného priestoru. Sada sa skladá zo závesných skríň, z ktorých dve majú presklenú prednú stranu, za ktorou môžete zobraziť svoj obľúbený riad alebo kávové šálky. Spodná časť nábytku sa skladá zo skríň a zásuviek. Vďaka tomuto nábytku má všetko svoje trvalé miesto! Kuchynský nábytok Ben 260 je vyrobený z odolnej laminovanej dosky s univerzálnymi farbami, čo výrazne uľahčuje usporiadanie kuchyne.

Horné skrinky:

 • Skrinka Ben WS 80 GR F / 2: šírka: 80 cm, výška: 72 cm, hĺbka: 28,8 cm,
 • Skrinka Ben W 80 SU: šírka: 80 cm, výška: 72 cm, hĺbka: 28,8 cm,
 • Skrinka Ben W 60 P / L: šírka: 60 cm, výška: 72 cm, hĺbka: 28,8 cm,
 • Skrinka Ben W 40 P / L: šírka: 40 cm, výška: 72 cm, hĺbka: 28,8 cm

Dolné skrinky:

 • Skrinka Ben D 80 ZL: šírka: 80 cm, výška: 82 cm, hĺbka bez vrchu: 44,6 cm hĺbka s vrchom: 60 cm,
 • Skrinka Ben D 80 S / 1: šírka: 80 cm, výška: 82 cm, hĺbka bez vrchu: 44,6 cm hĺbka s vrchom: 60 cm,
 • Skrinka Ben D 60 S / 1 P / L: šírka: 60 cm, výška: 82 cm, hĺbka bez vrchu: 44,6 cm hĺbka s vrchom: 60 cm,
 • Skrinka Ben D 40 S / 1 P / L: šírka: 40 cm, výška: 82 cm, hĺbka bez vrchu: 44,6 cm hĺbka s vrchom: 60 cm, * výška skriniek je uvedená bez vrchnej časti

Prevedenie:

 • korpus a front: laminovaná doska s hrúbkou 16 mm,
 • plastové úchytky,
 • skrinka pod drezom nemá pracovnú dosku a drez,
 • horná časť je zahrnutá v cene,
 • farby pracovnej dosky: dub balar - výška 2,8 cm a hĺbka 60 cm každá skrinka má samostatný vrchol),
 • cena skrine nezahŕňa stenové panely, domáce spotrebiče, ozdobné prvky a umývadlo

Záruka: 24 mesiacov

Meble kuchenne - wymiary

Záruka 2 roky
Počet krabíc 8
Hmotnosť (kg) 180

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať