Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Horná kuchynská skrinka Woodline 40 G-13 1S

Horná kuchynská skrinka Woodline 40 G-13 1S

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Je to závesná skrinka, vybavená priestrannou a veľmi funkčnou zásuvkou pre praktické veci a doplnky.

Kuchynská skrinka Woodline je vyrobená z masívnej laminovanej dosky a MDF, čo zaručuje vysokú kvalitu a jedinečnú odolnosť.

Tento model je vybavený inovatívnym systémom tichého zatvárania frontov, ktorý zaisťuje bezpečnosť pri používaní. Táto kuchynská skrinka bola navyše obohatená jednoduchým a veľmi moderným úchytom vyrobeným z plastu, ktorá celku dodáva neuveriteľné kúzlo.

rozmery:

  • šírka: 40 cm,
  • výška: 13 cm,
  • hĺbka: 31 cm

prevedenie:

  • telo: laminovaná doska 16 mm - farba: dub lancelot - lemovanie melamínom,
  • predná: MDF doska hrubá 16 mm, - ABS hrana,
  • plastové rukoväte: 19 cm,
  • systém tichého zatvárania zásuvky,

Záruka: 24 mesiacov

Szafka z szufladą

Šírka 40
Výška 13
Hĺbka 31
Záruka 2 roky
Počet krabíc 1
Hmotnosť (kg) 4

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať