Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Dolná kuchynská skrinka Woodline 15 D OTW BB

Dolná kuchynská skrinka Woodline 15 D OTW BB

64 €

Dodanie:

do 10 pracovných dní

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Kuchynská skrinka Woodline 15 D OTW BB je model, ktorý bude skvelo fungovať ako ďalší prvok pri usporiadaní vašej kuchyne.

Spodná skrinka je vybavená radom poličiek na odkladanie drobného príslušenstva. Slúži ako miesto na uloženie korenia, vína alebo drobných ozdobných predmetov.

Kuchynská skrinka Woodline je vyrobená z laminovanej dosky s melamínovým lemom, čo zvyšuje jej trvanlivosť a zaručuje vysokú kvalitu pri používaní.

Tento nábytok je k dispozícii v univerzálnych farbách, vďaka čomu dokonale ladí s prevládajúcimi trendmi v interiéri.

rozmery:

  • šírka: 15 cm,
  • výška: 82 cm,
  • hĺbka: 50 cm

prevedenie:

  • telo: laminovaná doska 16 mm - farba: dub lancelot - lemovanie melamínom,
  • pracovná doska nie je zahrnutá v cene,

Záruka: 24 mesiacov

Šírka 15
Výška 82
Hĺbka 50
Záruka 2 roky
Počet krabíc 1
Hmotnosť (kg) 13

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 1

Overený nákup
Recenzovaný produkt bol zakúpený na stránkach Mirjan24
26.08.2019

Daria

Ideálny doplnok k vášmu kuchynskému nábytku! Funguje to skvele!!

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať