Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Skrinka pod umývadlo Cintori 01

Skrinka pod umývadlo Cintori 01

401 €

Dodanie:

Expedujeme do 72 hodín

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Elegantný vzhľad základnej kúpeľňovej skrinky Cintori 01 skrášľuje kúpeľňu. Najmódnejšie farby sú podporené ozdobným dekórom na frontoch. Takéto duo vyzerá krásne v modernom aj minimalistickom dekóre.


Výhodou nábytku je aj priestranný interiér. Skrinka pod umývadlo má priestranné priehradky na kozmetiku a pracie prášky. Nechýba ani miesto na náhradné uteráky, fľaštičku obľúbeného parfému a košík s doplnkami na líčenie.


Rozmery:

 • Skrinka pod umývadlo:
 • šírka: 90 cm, výška: 74 cm, hĺbka: 46 cm,
 • Umývadlo 550x420x115:
 • šírka: 55 cm, výška: 12 cm, hĺbka: 42 cm


Prevedenie:

 • korpus: laminovaná doska hrúbky 16 mm,
 • fronty: 18 mm hrubá MDF doska,
 • okraje zakončené PVC dyhou,
 • nožičky v zlatej farbe
 • rukoväť: kovový gombík v zlatej farbe,
 • pánty
 • vrátane umývadla,
 • sifón za príplatok,
 • zrkadlo nie je v cene setu. Možnosť nákupu z našej ponuky


Záruka: 24 mesiacov


Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať