Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Kúpeľňový nábytok Syliko V

Kúpeľňový nábytok Syliko V

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Exkluzívna zostava kúpeľňového nábytku Syliko V zaistí funkčnosť a vnesie eleganciu a sofistikovanosť do každého priestoru. Súprava sa skladá z niekoľkých mimoriadne praktických a štýlových prvkov, ktoré dokonale doplnia a oživia interiér.

Predstavený kúpeľňový nábytok sa skladá z niekoľkých častí: stĺpové skrinky, skrinky pod umývadlo, panelu so zrkadlom a umývadlá, ktoré je k dispozícii za príplatok. Dostatok úložného priestoru vám umožní udržiavať v kúpeľni poriadok, zatiaľ čo frézované čelá a úchytky v zlatej farbe dodávajú kúpeľni jedinečný nádych. Je ideálny pre tých, ktorí hľadajú luxusný nábytok, ktorý podčiarkne jedinečnosť a neopakovateľnosť kúpeľne.

Rozmery kúpeľňových prvkov:

 • Syliko 90 podstavec: 

Šírka: 30 cm, výška: 80 cm, hĺbka: 32 cm,

 • zrkadlový panel Syliko: 

šírka: 60 cm, výška: 50 cm, hĺbka: 2 cm,

 • Syliko umývadlová skrinka:

 šírka: 60 cm, výška: 57 cm, hĺbka: 35 cm,

 • Umývadlo 35EV17:

 šírka: 60 cm, výška: 5 cm, hĺbka: 35 cm

Prevedenie:

 • korpus: 16 mm hrubá drevotrieska,
 • čelá: MDF doska s hrúbkou 18 mm,
 • okraje sú upravené PVC dýhou hrúbky 0,5 mm,
 • úchytka: kovový gombík v zlatej farbe,
 • prekrytie závesov,
 • umývadlo z dolomitového konglomerátu, za príplatok,
 • sifónový sifón za príplatok

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať