Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Sada kúpelňového nábytku Syliko III

Sada kúpelňového nábytku Syliko III

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Moderný kúpeľňový nábytok Syliko III je ozdobou štýlovo zariadeného interiéru. Najmodernejšie farby sú zvýraznené výrazným frézovaním predných plôch. Dizajnové drážky osviežujú vzhľad interiéru, ba čo viac, dodávajú mu charakter.


Priestranné skrinky sú zodpovedné za funkčnosť súpravy kúpeľňového nábytku. Každá z nich má priestranný interiér, do ktorého sa zmestí množstvo kozmetických a ošetrovacích doplnkov. Nástenná súprava tiež uľahčuje udržiavanie poriadku v miestnosti. Nábytok zavesený v nízkej výške umožňuje rýchle vysávanie a vytieranie podlahy.


Rozmery kúpeľňových prvkov:


 • Syliko 90 podstavec x 2 ks:

šírka: 30 cm, výška: 80 cm, hĺbka: 32 cm,

 • Syliko zrkadlový panel: 

šírka: 60 cm, výška: 50 cm, hĺbka: 2 cm,

 • Syliko umývadlová skrinka:

 šírka: 60 cm, výška: 57 cm, hĺbka: 35 cm,

 • Umývadlo 35EV17:

 šírka: 60 cm, výška: 5 cm, hĺbka: 35 cm


Prevedenie:


 • korpus: 16 mm hrubá drevotrieska,
 • čelá: MDF doska s hrúbkou 18 mm,
 • okraje sú upravené PVC dýhou hrúbky 0,5 mm,
 • úchytka: kovový gombík v zlatej farbe,
 • prekrytie závesov,
 • umývadlo z dolomitového konglomerátu, za príplatok,
 • sifónový sifón za príplatok


Záruka: 24 mesiacov

 

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať