Do Vánoc Nové

Matrac Besta 180x200 cm

Matrac Besta 180x200 cm

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Pružinový matrac Besta s rozmermi 180 x 200 cm je k dispozícii v najobľúbenejšej veľkosti, vďaka čomu sa perfektne hodí na manželské postele. Za pohodlie používania stredne tvrdého matraca zodpovedá viacvrstvová štruktúra matraca. Okrem vreckových pružín je tu vrstva vysoko odolnej peny a základ, ktorý celok spevňuje.

Ďalšou výhodou matraca je pletený poťah prešívaný klimatizačným vláknom. Chráni štruktúru a podporuje trvanlivosť produktu.

Rozmery:

 • šírka: 180 cm,
 • dĺžka: 200 cm,
 • výška: cca 17 cm

Prevedenie:

 • pružiny 7 zón,
 • poťah prešívaný klimatizačným vláknom,
 • 7 zónová masážna pena Comfortschaum - strana H3,
 • polyuretánová pena so zvýšenou pružnosťou - strana H2,
 • dve verzie H2 / H3

Ďalšie informácie:

 • zníženie o 2 cm je prírodný jav spôsobený používaním matraca,
 • matrac sa odporúča otáčať každé 2-3 mesiace,
 • matrac sa odporúča používať na rošt

Záruka: 24 mesiacov
Dĺžka 200
Výška 17
Typ matraca pružinový, Antialergický
Tvrdosť matraca stredný
Stupeň tvrdosti matraca stredný - 4
Zloženie matraca 7 zón tvrdosti
Zloženie matraca polyuretánová pena
Zloženie matraca masážna pena

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať