Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Nábytok do obývačky Niki II

Nábytok do obývačky Niki II

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Máte radi jedinečné interiéry? Máme pre vás skvelú ponuku - izbový nábytok Niki II. Vďaka nim vytvoríte funkčný interiér plný tepla a pohody.

To všetko poskytujú farby nábytku Niki II. Vynikajúca kombinácia rôznych odtieňov napodobňujúcich prírodné drevo a antracit vytvorí v miestnosti úžasnú atmosféru, ktorá ladí s moderným usporiadaním.

V sade Niki II nájdete priestrannú komodu so zásuvkami a skrinkou, vysokú skriňu na skrinky a televíznu skrinku, ktorá ovláda elektroinštaláciu a dokonale zobrazuje elektronické vybavenie.

Celý nábytok, ktorý je súčasťou súpravy, je vybavený inovatívnym systémom zabezpečujúcim tiché zatváranie predných častí a kovových kľučiek.

Nábytok do obývacej izby Niki II bol vyrobený z pevnej nábytkovej dosky, ktorej predné okraje boli vystužené ABS hranou, čo zaisťuje bezchybný vzhľad nábytku po celé roky.

Rozmery:

 • Komoda Niki 1D3S:
 • šírka: 177 cm, výška: 74 cm, hĺbka: 45 cm,
 • Moderná televízna skrinka Niki 180:
 • šírka: 177 cm, výška: 52 cm, hĺbka: 45 cm,
 • Niki 1D vysoká vitrína:
 • šírka: 60 cm, výška: 192 cm, hĺbka: 45 cm

Farby: je možné zvoliť vyššie

Prevedenie:

 • telo: 18 mm hrubá grafitová doska,
 • predná strana: surová doska hrubá 18 mm, fólia,
 • predné hrany pokryté ABS hranou,
 • zadná stena: HDF doska,
 • pánty s tichým zatvaraním,
 • plastové nohy,
 • kovové rukoväte,
 • LED osvetlenie (biele) ako doplnková možnosť za príplatok

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať