Do Vianoc
Nové

Obývacia stena Towiro Slim II 6

Obývacia stena Towiro Slim II 6

408 €

Dodanie:

do 5 pracovných dní

Doprava: zdarma

Ježiško sa posnaží, ale je možné, že to už nestihne. Pri tomto tovare Vám už nevieme na 100% garantovať dodanie do Vianoc.

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Obývacia stena Towiro Slim II 6 dokonale odráža charakter súčasného dizajnu. Špecifický štýl nábytku je ovplyvnený drážkovanými čelami, zlatými prvkami, ako aj jednoduchým, geometrickým tvarom. Predné časti sa otvárajú systémom „push to open“.

Nástenná jednotka pozostáva z troch prvkov. Dve horizontálne závesné skrinky, ktoré môžu tvoriť TV skrinku a jedna vertikálna, ideálna na uloženie vecí potrebných v TV zóne.


Rozmery komponentov:

 • TV skrinka Towiro Slim II 100: ( x 2)
 • šírka: 100 cm, výška: 34 cm, hĺbka: 40 cm,
 • Závesná vertikálna skrinka Towiro Slim II 100:
 • šírka: 34 cm, výška: 100 cm, hĺbka: 40 cm,Prevedenie:

 • korpus: laminovaná doska hrúbky 16 mm,
 • fronty: 18 mm hrubá MDF doska,
 • zadná strana nábytku: HDF doska,
 • hrany zakončené odolnou a odolnou PVC dyhou,
 • rukoväte: zlatá plastová guľa,
 • plynové otváranie,
 • skrinky sú univerzálne - pri montáži si zákazník zvolí spôsob otvárania prednej časti (hore/dole),
 • systém otvárania "PUSH TO OPEN".


Záruka: 24 mesiacov


Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať