Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Zostava nábytku do obývacej izby Motez II

Zostava nábytku do obývacej izby Motez II

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Oázu modernej elegancie a vynikajúceho vkusu ponúka obývačkový nábytok Motez II zložený z troch unikátnych prvkov: izbová komoda, TV skrinka a knižnica. Každý z týchto kusov nábytku bol vytvorený s ohľadom na funkčnosť a jedinečný charakter. Zostava nábytku poskytuje veľký priestor na uloženie aj vystavenie dekorácií.

Všetky prvky tejto zostavy nábytku do obývačky spájajú praktickosť a moderný dizajn. Oslnia skvelým vzhľadom, inšpirujú k vytvoreniu originálnych aranžmánov a umožnia vám prejaviť svoj vlastný štýl. Každý z modelov bol namontovaný na nožičkách, čo uľahčuje udržiavanie poriadku. Jednotlivé prvky tohto setu navyše nemajú úchytky, čo im dodáva osobitý charakter. Zaujímavé farebné kombinácie zapadnú takmer do každého projektu.

Rozmery prvkov zostavy:

 • Komoda Motez 1D3S:
 • šírka: 138 cm, výška: 85 cm, hĺbka: 42 cm,
 • Moderná TV skrinka Motez 2D:
 • šírka: 151 cm, výška: 55 cm, hĺbka: 42 cm,
 • Knižnica Motez:
 • šírka: 52 cm, výška: 180 cm, hĺbka: 42 cm

Prevedenie:

 • korpus a predná strana: 16 mm hrubá laminovaná doska,
 • hrana: ABS a PVC,
 • žiadne rukoväte,
 • nohy: kovové,
 • gtv pánty,
 • guličkové ložiská s plným výsuvom

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať