Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Zostava nábytku do obývacej izby Mireno I

Zostava nábytku do obývacej izby Mireno I

410 €

Dodanie:

4-6 týždňov

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Zostava obývacieho nábytku Mireno I je prírodou inšpirovaný návrh na zariadenie obytného priestoru. Jemné farby, decentné predné zdobenie a vkusné úchytky potvrdzujú, že sila série je v jednoduchosti. Vysoké nohy dodávajú charakter. Detaily v škandinávskom štýle dokonale splynú s akýmkoľvek dekorom. Úspešne doplnia scandi, moderné a klasické aranžmány.

Nábytková zostava Mireno I obsahuje prvky najpotrebnejšie v obývačke. Základom zóny domáceho kina je TV skrinka. Vďaka priestranným úložným priehradkám ponúka nábytok dostatok priestoru pre TV príslušenstvo. Úložný priestor zväčšuje aj pribalená polica. Otvorené police uľahčujú vystavenie dekorácií a doplnkov a skrinky s plnými čelami poskytujú diskrétny úložný priestor pre ďalšie predmety.

Zostava sa skladá z nasledujúcich prvkov:

  • Policová skriňa Mireno RG80:
  • šírka: 80 cm, výška: 160 cm, hĺbka: 38 cm,
  • TV skrinka Mireno RTV158:
  • šírka: 158 cm, výška: 52 cm, hĺbka: 38 cm

Prevedenie:

  • korpus a predná strana: 16 mm hrubá laminovaná doska,
  • ABS hrana,
  • nohy: bukové drevo,
  • rukoväť: hliník zlatej farby,
  • zapustené pánty priemer 35,
  • spomaľovacia brzda - slúži ako ochrana pred náhlym spadnutím klapky pri otváraní - TV skrinky

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať