Do Vianoc

Obývacia stena Navia 10 s Komodou 26

Obývacia stena Navia 10 s Komodou 26

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Nástenná jednotka Baros s komodou je perfektnou zostavou do veľkej, otvorenej obývačky, ktorú chceme aranžovať originálnym a charakteristickým spôsobom. Dve závesné vitríny so sklenenými policami a doplnkovým LED osvetlením budú pôsobiť dojmom moderny a luxusu. Celú zostavu dopĺňa komoda so sklenenými policami, ktorú je možné tiež podsvietiť LED diódami. K dispozícii sú dve farebné verzie: biely / biely lesk a štruktúra dreva.

Rozmery:

 • Nástenná jednotka 10:
 • Rozmery prvkov:
 • Vitrína (x2): šírka: 35 cm, výška: 100 cm, hĺbka: 25 cm,
 • Závesná polica (x2): šírka: 100 cm, výška: 8 cm, hĺbka: 20 cm,
 • Veľká televízna skrinka: šírka: 180 cm, výška: 25 cm, hĺbka: 41 cm,
 • Malá televízna skrinka: šírka: 90 cm, výška: 25 cm, hĺbka: 41 cm,
 • Celkové rozmery: šírka: 270 cm, výška: 150 cm, hĺbka: 41 cm,
 • Komoda 26: šírka: 132 cm, výška: 70 cm, hĺbka: 39 cm

Prevedenie:

 • laminovaná doska,
 • tvrdené sklo,
 • farebné LED osvetlenie RGB s diaľkovým ovládaním je k dispozícii ako dodatočná možnosť

Záruka: 24 mesiacov


Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

3.50

Recenzie: 2

Miňa

zostava do obývačky

pekná obývačka, za super cenu! obsahuje všetko, čo sme potrebovali, je moderná a nezaberá veľa miesta..odporúčame

Alena

ďakujem

Dobrý ,
kupil som , poskladal som , zavesil som a som spokojný. ďakujem

Napísať recenziu!

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať