Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Obývacia stena Navia 10 s Komodou 26

Obývacia stena Navia 10 s Komodou 26

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Nástenná jednotka Baros s komodou je perfektnou zostavou do veľkej, otvorenej obývačky, ktorú chceme aranžovať originálnym a charakteristickým spôsobom. Dve závesné vitríny so sklenenými policami a doplnkovým LED osvetlením budú pôsobiť dojmom moderny a luxusu. Celú zostavu dopĺňa komoda so sklenenými policami, ktorú je možné tiež podsvietiť LED diódami. K dispozícii sú dve farebné verzie: biely / biely lesk a štruktúra dreva.

Rozmery:

 • Nástenná jednotka 10:
 • Rozmery prvkov:
 • Vitrína (x2): šírka: 35 cm, výška: 100 cm, hĺbka: 25 cm,
 • Závesná polica (x2): šírka: 100 cm, výška: 8 cm, hĺbka: 20 cm,
 • Veľká televízna skrinka: šírka: 180 cm, výška: 25 cm, hĺbka: 41 cm,
 • Malá televízna skrinka: šírka: 90 cm, výška: 25 cm, hĺbka: 41 cm,
 • Celkové rozmery: šírka: 270 cm, výška: 150 cm, hĺbka: 41 cm,
 • Komoda 26: šírka: 132 cm, výška: 70 cm, hĺbka: 39 cm

Prevedenie:

 • laminovaná doska,
 • tvrdené sklo,
 • farebné LED osvetlenie RGB s diaľkovým ovládaním je k dispozícii ako dodatočná možnosť

Záruka: 24 mesiacov


Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

3.50

Recenzie: 2

Miňa

zostava do obývačky

pekná obývačka, za super cenu! obsahuje všetko, čo sme potrebovali, je moderná a nezaberá veľa miesta..odporúčame

Alena

ďakujem

Dobrý ,
kupil som , poskladal som , zavesil som a som spokojný. ďakujem

Napísať recenziu!

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať