Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

-0%

Obývacia stena Tauron

Obývacia stena Tauron

326 €

Dodanie:

do 10 pracovných dní

Doprava: zdarma

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Tauron je moderná obývacia stena, ktorá je ideálna pre malé aj priestranné obývacie izby či obývačky.

Moderný vzhľad je doplnený o systém otvárania bez úchytov.

Obývacia stena Tauron pozostáva z priestrannej televíznej skrinky, ktorá dokonale skryje kabeláž elektrických zariadení, ale tiež umožní uloženie potrebných vecí.

Polica dokonale zvýrazní vystavené ozdoby, alebo knihy. Závesné skrinky sú rozdelené na dve časti: otvorené a skryté. Obývacia stena je vyrobená z kvalitných materiálov - laminovaná doska, ktorá je odolná proti poškriabaniu a vlhkosti.

Rozmery elementov obývacej steny:

 • Televízna skrinka:
 • šírka: 190 cm, výška: 48 cm, hĺbka: 44 cm,
 • Polica:
 • šírka: 130 cm, výška: 20 cm, hĺbka: 18 cm,
 • Závesné skrinky:
 • šírka: 130 cm, výška: 120 cm, hĺbka: 27 cm

Technické informácie:

 • Front a Korpus: laminovaná doska 16 mm - odolná proti vlhkosti a poškriabaniu,
 • ABS dýha,
 • Zásuvky na TV stolíku sa otvárajú zhora dole smerom k sebe
 • Plastové nohy,
 • Bez úchytov

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať