Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Obývacia stena Kelly I

Obývacia stena Kelly I

1 080 €

Dodanie:

3-5 týždňov

Doprava: zdarma

Farba:

moving furniture
Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Minimálna suma na použitie tejto kalkulačky musí byť vyššia alebo rovná 100

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Hľadáte nábytok, ktorý komplexne a moderne zariadi vašu obývaciu izbu? Ak áno, pozrite si podrobne kolekciu nábytku Kelly.

Nábytok do obývacej izby Kelly I pozostáva zo 6 prvkov. Prvým je vitrína, kde si môžete vystaviť obľúbené dekorácie, suveníry a porcelán. Ďalšími prvkami zostavy sú komody, ktoré ukladajú potrebné bytové doplnky do mnohých zásuviek a skriniek. Okrem toho je obývacia izba ťažké predstaviť bez TV skrinky a lavičiek. Nábytok do obývacej izby je navyše doplnený závesnou poličkou.

Nábytok do obývacej izby Kelly je vyrobený z masívnej laminovanej dosky. Dekoratívnou časťou nábytku sú úchyty, ktoré dobre ladia s ponúkanými farbami nábytku.

Rozmery:

Vitrína Kelly KL13:

šírka: 88 cm, výška: 192 cm, hĺbka: 41 cm,

Konferenčný stolík Kelly KL18:

šírka: 90 cm, výška: 61 cm, hĺbka: 60 cm,

TV skrinka Kelly KL24:

šírka: 127 cm, výška: 53 cm, hĺbka: 41 cm,

Polička Kelly KL26:

šírka: 120 cm, výška: 32 cm, hĺbka: 18 cm,

Komoda 2D4S Kelly KL03:

šírka: 148 cm, výška: 91 cm, hĺbka: 41 cm,

Komoda vysoká 2D2S Kelly KL07:

šírka: 88 cm, výška: 123 cm, hĺbka: 41 cm

Prevedenie:

  • horné dosky a boky vyrobené z laminovanej dosky do hrúbky 48 mm,
  • fronty dosky z laminátovej dosky s hrúbkou 16 mm,
  • ABS hrana: vrchy a boky 0,8 mm, predné strany 0,5 mm,
  • plastové úchyty,
  • nohy z drevotriesky: 32 mm,
  • zásuvky s plným výsuvom
  • 4 mm dymové sklo, tvrdené plastovým rámom,
  • 5 mm sklenené police zošikmené zo 4 strán,
  • LED osvetlenie (biele) ako doplnková možnosť za príplatok

Záruka: 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

5.00

Recenzie: 1

Jana

Kelly

Máme ju od vlani, je super

Napísať recenziu!

Napísať recenziu

Príslušenstvo

Mohlo by Vás zaujímať