Do Vianoc

Nábytok do obývacej izby Monako I

Nábytok do obývacej izby Monako I

481 €

Dodanie:

2-3 týždne

Doprava: zdarma

Ježiško sa posnaží, ale je možné, že to už nestihne. Pri tomto tovare Vám už nevieme na 100% garantovať dodanie do Vianoc.

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Monako je štýlový nábytok do obývacej izby. Sada moderného nábytku sa skladá z radu vysoko funkčných prvkov, medzi ktorými patrí komoda do popredia. Optimálna organizácia skladovania znamená, že vo vnútri zásuviek môžete ukladať predmety rôznych veľkostí.

Televízna skrinka je z hľadiska veľkosti aj dizajnu prispôsobená moderným televízorom, vďaka čomu účinne predstaví výhody vybavenia RTV.

Rozmery prvkov súpravy:

 • Komoda K2D2SZ Monako MN02:
 • šírka: 132 cm, výška: 90 cm, hĺbka: 40 cm,
 • Konferenčný stolík Monako MN05:
 • šírka: 60 cm, výška: 46 cm, hĺbka: 90 cm,
 • Závesný regál Monako MN07: (x 2)
 • šírka: 90 cm, výška: 20 cm, hĺbka: 15 cm,
 • Televízny stolík Monako MN13: (x 2)
 • šírka: 135 cm, výška: 40 cm, hĺbka: 40 cm

prevedenie:

 • predná časť a telo: 16 mm hrubá drevotrieska,
 • vodiace lišty zásuviek,
 • plastové nohy

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať