Garancia najlepšej ceny

Neustále porovnávame ceny s relevantnou konkurenciou, aby sme pre Vás zabezpečili tie najvýhodnejšie ceny. Viac info

Vaša žiadosť bola úspešne odoslaná. Do 2 pracovných dní Vás budeme kontaktovať.

Ozvite sa nám!

info@mirjan24.sk

Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Pohovka Edal

Pohovka Edal

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Edal je moderná pohovka s neopísateľným vzhľadom a komfortnou funkciou na spanie. Má nadčasové farby, ktoré sa budú skvele hodiť do Vášho bývania. Doplnkovou výhodou pohovky je zabudovaný úložný priestor na bielizeň, ktorý zaručuje dodatočné miesto na uschovanie rôznych predmetov alebo prikrývok, či vankúšov.

Vlastne okolo pohovky Edal sa točí celý spoločenský život – na konci budete môcť pohodlne relaxovať s rodinou alebo s priateľmi.


Rozmery:

 • dĺžka: 204 cm,
 • šírka: 96 cm,
 • výška: 102 cm,
 • ložná plocha: 196x132 cm


Dostupné poťahy: vyberte z dostupných poťahov tu


Vyrobené:

 • drevená konštrukcia,
 • sedisko: pena T30 HR30 + vlnité pružiny,
 • opierka: pena T30 HR30 + vlnité pružiny,
 • funkcia rozloženia,
 • funkcia spanie,
 • s úložným priestorom,
 • drevené nôžky s dĺžkou 13 cm,
 • čalúnená opierka natrvalo pripevnená,
 • zadná časť sedačky nie je čalúnená


Záručná doba: 24 mesiacov

 

Dĺžka 202
Šírka 96
Výška 102
Funkcie rozloženie s funkciou na spanie
Úložný priestor áno
Počet krabíc 1
Hmotnosť (kg) 59

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 500 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Mohlo by Vás zaujímať