Do Vánoc

Nábytok do obývacej izby Naviedo Gloss IV

Nábytok do obývacej izby Naviedo Gloss IV

744 €

Dodanie:

2-4 týždne

Doprava: zdarma

Farba:

Možnosť vynesenia tovaru alebo asistencie pri vynesení tovaru za príplatok. Ohľadom ceny za vynášku budete kontaktovaní operátorom infolinky telefonicky pred potvrdením objednávky.
Viac informácií

Pridať do obľúbených

Viac informácií

Nábytok do obývacej izby Naviedo Gloss IV je zaujímavou kombináciou škandinávskeho štýlu s nádychom modernosti. Škandinávsky štýl bol prevzatý z formy nábytku, zatiaľ čo modernosť sa prejavuje v použitých farbách.

Nábytok do obývacej izby Naviedo Gloss sa skladá z prvkov, ktoré vytvárajú súdržné a praktické vybavenie. Prvým prvkom je komoda s nohami, ktorá má tri priestranné zásuvky a dve skrinky. V obývacej izbe by nemala chýbať televízna skrinka. Model Gloss je široký 135 cm, čo umožňuje jeho umiestnenie veľkého televízora. Naopak, dve vitríny poskytujú priestor na zobrazenie a uloženie dekorácii. Pomocou LED osvetlenia, ktoré je dostupné za príplatok, môžete zvýrazniť zasklený fragment prednej časti. Posledným prvkom súpravy je závesná polica.

Rozmery:

 • Komoda K2D3SZ Naviedo Gloss NV02:

šírka: 135 cm, výška: 91 cm, hĺbka: 40 cm,

 • Malá závesná polica 100 Naviedo Gloss NV04:

šírka: 100 cm, výška: 17 cm, hĺbka: 23 cm,

 • TV skrinka 135 Naviedo Gloss NV07:

šírka: 135 cm, výška: 47 cm, hĺbka: 40 cm,

 • Vitrína 50 Naviedo Gloss NV09:

šírka: 50 cm, výška: 206 cm, hĺbka: 40 cm,

 • Vitrína 90 Naviedo Gloss NV10:

šírka: 90 cm, výška: 137 cm, hĺbka: 40 cm

Prevedenie:

 • korpus: 16 mm hrubá drevotrieska,
 • predné strany: doska MDF hrubá 15 mm,
 • ABS hrana
 • plastové nohy a rukoväte v čiernom lesku,
 • vodiace kladky,
 • tvrdené sklo,
 • LED osvetlenie ako doplnková možnosť za príplatok,
 • na vysokej vitríne je možné namontovať dvere vpravo alebo vľavo

Záruka: 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 25 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 25-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu

Mohlo by Vás zaujímať