Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Spálňa Beta I

Spálňa Beta I

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Moderný štýl a minimalizmus v jednom, to sú vlastnosti zostavy nábytku do spálne Beta I. Súčasťou sú objemná skriňa s posuvnými dverami, nočné stolíky, komody a veľká posteľ do spálne. Skriňa má systém posuvných dverí, súčasťou ktorých sú hliníkové vodiace lišty od firmy Lop Line. Posteľ obsahuje dve zásuvky na bielizeň, ale neobsahuje rošt a matrac. Celok je vyrobený z laminátovej drevotrieskovej dosky so štruktúrou dreva s bielymi prvkami, ktoré dodajú čaro každej modernej miestnosti. Nábytok do spálne Beta je pre Vás dokonalým riešením do spálne. Pohodlné matrace a rošty nájdete na našej internetovej stránke.


Rozmery:

  • skriňa Beta V: šírka: 221 cm, výška: 210 cm, hĺbka: 60 cm
  • 2x nočný stolík BT22: šírka: 47 cm, výška: 56 cm, hĺbka: 41 cm
  • komoda BT26: šírka: 132 cm, výška: 94 cm, hĺbka: 38 cm
  • posteľ: šírka: 166/186 cm, výška: 92 cm, dĺžka: 218 cm, ložná plocha: 160/180x200 cm


Doplňujúce informácie:

  • úložný priestor postele: áno
  • možnosť dokúpenia roštu a matraca tu
  • LTD doska
  • čiastočne s ochrannou ABS hranou
  • skriňa: kovové koľajničky Top Line


Záručná doba:
 24 mesiacov

Bezpečná preprava

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky objednávky s celkovou hodnotou tovaru od 80 eur. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie je zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu