Do Vianoc Pokúsime sa do Vianoc

Spálna Beta II

Spálna Beta II

Produkt nedostupný / predaj skončil

Viac informácií

Jednoduchosť a moderný štýl v jednom, to sú charakteristické prvky zostavy nábytku do spálne Beta II. Boli vyrobené z laminovanej drevotrieskovej dosky so štruktúrou dreva a s bielymi prvkami, ktoré dodávajú čaro každej moderne zariadenej miestnosti. Spálňa sa skladá z veľkej a objemnej skrine s posuvnými dverami, 2 nočných stolíkov a komfortnej postele. Skriňa obsahuje kovové vodiace lišty firmy Lop Line. Posteľ do spálne obsahuje dve zásuvky na bielizeň. Takáto zostava sa Vám bude ideálne hodiť do Vášho priestoru. Matrace a rošty nájdete na našej internetovej stránke.


BTUvedená cena zahrňuje nasledujúce komponenty:

 • Skriňa Beta V: šírka: 221 cm, výška: 210 cm, hĺbka: 60 cm
 • Nočný stolík BT22: šírka: 47 cm, výška: 56 cm, hĺbka: 41 cm x 2 ks
 • Posteľ s priestorom:
  • Posteľ BT51: šírka: 166 cm, výška: 92 cm, dĺžka: 218 cm
   spacia plocha: 160x200
   alebo
  • Posteľ BT52: šírka: 188 cm, výška: 92 cm, dĺžka: 218 cm
   spacia plocha: 180x200


Farby: možnosť výberu farieb tu


Vyrobené:

 • drevotriesková doska laminovaná,
 • čiastočné použitie hrany PVC,
 • posteľ s úložným priestorom,
 • v cene postele nie je zahrnutá cena matraca a rošta, možnosť objednania tu
 • Súčasťou skrine Beta sú vodiace hliníkové lišty z firmy Lop Line.


Záručná doba:
 24 mesiacov

Doprava zdarma a bezpečne

Tovar dodávame vlastnou dopravou. Doprava je zdarma na všetky výrobky, bez ohľadu na množstvo objednaného nábytku.. Ohľadom termínu doručenia Vás budeme informovať minimálne jeden pracovný deň vopred telefonicky alebo prostredníctvom e-mailu. Vynesenie tovaru nie zahrnuté v cene nábytku. V prípade, že Vám nemá kto pomôcť s prenášaním balíkov, službu je možné poskytnúť za individuálny príplatok.

24-mesačná záruka

Sami vyrábame nábytok, vďaka čomu máme istotu, že ho vyrábame v najvyššej kvalite a dbáme o každý detail. Naše oddelenie kontroly kvality má prísne normy a dbá o to, aby nábytok slúžiť Vám a Vašej rodine veľa rokov. Preto ponúkame až 24 mesiacov záruku. Ak zistíte vadu na výrobku zakúpenom u nás zaväzujeme sa Vám ho opraviť alebo ho nahradiť novým.

Nemeníme rozmery nábytku

Nábytok je k dispozícii len v rozmeroch, ktoré sú uvedené v popise každého výrobku.

Priamy výrobca už 30 rokov

Ak staviate dom /rekonštrujete bývanie/ záhradu a vyberáte nábytok z Mirjan24, vyberáte si zároveň 30-ročné skúsenosti a nábytok priamo od výrobcu. Každý deň dbá viac ako 300 pracovníkov o to, aby bola Vaša objednávka pripravená starostlivo a načas.

30 dní na vrátenie tovaru

Páčia sa Vám naše výrobky, ale nie ste si istí, či sa Vám bude hodiť nábytok v tejto farbe k Vášmu nábytku, čo už máte doma? A možno ste si už aj kúpili nový nábytok, ale medzitým sa Vaše bývanie zmenilo? Nemusíte sa trápiť, pretože u nás v Mirjan24 Vám ponúkame online nákup bez rizika. U nás môžete zakúpený tovar vrátiť do 30 dní na náš sklad v Martine.

Nakupujte nábytok na splátky cez Ahoj alebo Quatro

Ktorýkoľvek tovar z našej ponuky v hodnote minimálne 100 Eur je možné kúpiť na splátky online cez spoločnosť Ahoj alebo Quatro. Výšku splátok, akontáciu a dobu splácania si môžete overiť pomocou splátkovej kalkulačky. Postup ako objednať tovar na splátky nájdete na nižšie uvedených odkazoch.

Recenzie

Napísať recenziu